Oferta nr: 330
« Powrót

Oferta specjalna


drukuj

NOWE MIESZKANIA DEWELOPERSKIE

Lokalizacja: ul. Chęcińska, Kielce
Rok budowy: 2015
Piętro 3
Liczba pokoi 1
Powierzchnia: 34.32 m2
159588 zł
(4650 zł za m2)

 BEZ PROWIZJI POŚREDNICTWA!!!

NOWA INWESTYCJA

Przedstawiamy Państwu najnowszą inwestycję realizowaną przy ul. Chęcińskiej w centrum Kielc. Stanowić ją będzie nowoczesne, zamknięte, funkcjonalnie zaprojektowane osiedle złożone z pięciu budynków wielorodzinnych.

Główny zespół zabudowy składa się z czterech budynków ułożonych w kształcie litery "U" z atrakcyjnym dziedzińcem otwartym w kierunku południowo-wschodnim. Wysokość budynków od IV do VII kondygnacji. Łącznie w zespole zabudowy będą 163 mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 32 do 99 m2 oraz 4 lokale usługowe (od 15 do 67 m2) usytuowane w poziomie parteru.

Piąty budynek to odrębna zabudowa mieszkalno-usługowa z 15 lokalami mieszkalnymio metrażach od 31 do 73 m2 i 2 lokalach usługowych (64,3 m2, 110,9 m2), w zabudowie pierzejowej ul. Chęcińskiej.

Bogata oferta starannie zaprojektowanych, funkcjonalnych mieszkań z aneksami kuchennymi lub z wydzielonymi kuchniami zapewni możliwość wyboru właściwego, wymarzonego mieszkania. Wszystkie lokale mieszkalne będą posiadać wykończone loggie, balkony, a na ostatniej kondygnacji przestronne tarasy zielone z widokiem na Wzgórze Zamkowe i Rezerwat Przyrody Kadzielnię.

W części podziemnej osiedla zaprojektowano duży dwupoziomowy garaż ze stanowiskami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

Klatki schodowe będą wyposażone w cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje od garażu podziemnego po ostatnie piętro.

Niewątpliwym atutem osiedla jest bardzo dobra komunikacja wiodąca do wszystkich części miasta oraz pełna infrastruktura miejska i usługowa (szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie, apteki, sklepy) to wyjątkowe miejsce do zamieszkania dla osób ceniących spokój i wygodę.

 

Proponowane mieszkanie 

kawalerka o pow. 34,32 m2 usytuowana na 3 piętrze, składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym i częścią jadalną, hallu, łazienki z wc oraz balkonu.

Miejsca postojowe w garażu podziemnym (przynależne do mieszkania) w cenie 25000 zł. 

Komórka lokatorska 1200 zł/m2

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta mieszkań dostępną u nas w biurze.

 

Doskonałe położenie, solidne wykonawstwo przy użyciu tradycyjnych technologii, wysoki standard wykończenia z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości, ciekawe, funkcjonalne rozwiązania projektowe mieszkań, niebanalna architektura osiedla, to niewątpliwe zalety, które docenią osoby w różnym wieku.

Inwestycja będzie realizowana w dwóch etapach:

I etap obejmujący budynki 1, 2 – ZAKOŃCZONE

II etap obejmujący budynki 3, 4, 5 – zakończenie inwestycji – IV kwartał 2015

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!