Oferta nr: 336
« Powrót

Oferta specjalna


drukuj

NOWE MIESZKANIA DEWELOPERSKIE

Lokalizacja: Rzeszów, ul. Plenerowa
Rok budowy: 2018
Piętro 6
Liczba pokoi 1
Powierzchnia: 34.11 m2
170550 zł
(5000 zł za m2)

OFERTA BEZPOŚREDNIA !!! BEZ PROWIZJI!!

 

Oferujemy Państwu 42 mieszkania, jedno, dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchni od 34 do 80 m2 usytuowane na siedmiu kondygnacjach. Mieszkania zostały starannie zaprojektowane, dając możliwość indywidualnej aranżacji w sposób dostosowany do Państwa potrzeb. Miejsce wypoczynku i relaksu zapewnią przestronne balkony, loggie i tarasy. W garażu podziemnym znajdować się będą miejsca postojowe oraz boksy na jednoślady, ponadto na każdej kondygnacji usytuowane będą komórki lokatorskie przynależne do poszczególnych mieszkań. Do dyspozycji mieszkańców będą również miejsca postojowe na zewnątrz. Budynek zostanie wykonany według tradycyjnej technologii, przy użyciu materiałów najwyższej jakości z dbałością o detale, wyposażony w nowoczesne, cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest lokalizacja w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się części Rzeszowa. W bliskim sąsiedztwie znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy i placówki medyczne, które ułatwią organizację życia codziennego. Inwestycja skierowana jest do osób ceniących jakość, nowoczesność i wygodę, które chcą zamieszkać w spokojnej okolicy a jednocześnie mieć dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Proponowane mieszkanie pow.  34.11 m składa się z salonu, aneksu kuchennego,  łazienki, hallu, dużego tarasu usytuowane na 6 piętrze. 

Do mieszkania należy dokupić miejsce postojowe zewnętrzne (5000 zł) lub wewnętrzne w garażu podziemnym (30000 zł)  oraz komórkę lokatorską (1500 zł/m).  

Zapraszamy do współpracy!